کرج، مهرشهر

176 48 325 - 026

فردیس، محمدشهر

600 60 365 - 026

ملارد شهریار اندیشه

755 74 651 - 021

اسلام‌شهر رباط‌کریم پرند

848 93 566 - 021

خدمات پس از فروش
نمایندگی نصب تعمیر و خدمات پس از فروش پکیج بوتان در کرج گوهردشت

دفتر مرکزی تعمیرات پکیج و آبگرمکن دیواری در کرج

تیم ایران سرویس نمایندگی تعمیر پکیج (آبگرم‌کن دیواری) در کرج، ما پکیج شما را در هر مدل و برندی توسط مجرب‌ترین تعمیرکاران در محل و کمترین زمان و با بالاترین کیفیت تعمیر و سرویس می‌نمایم. ما حتی در روزهای تعطیل از طریق فرم سفارش آنلاین و تلگرام پاسخگوی شما هستیم. ما تمام سعی خود را می‌کنیم تا تعمیر پکیج در محل شما و بدون نیاز به حمل پکیج به تعمیرگاه انجام شود. همچنین تعمیرات پکیج در کرج توسط تیم ایران سرویس دارای شش ماه گارانتی با صدور اشتراک می‌باشد. برای بهره‌مندی از خدمات تعمیر و سرویس پکیج در کرج با شماره‌های درج شده تماس بگیرید.

تعمیرات تخصصی پکیج در برندهای مختلف خارجی و ایرانی با بهترین کیفیت و با قطعات اصلی

نظر شما چیست؟‌
۱ ستاره۲ ستاره۳ ستاره۴ ستاره۵ ستاره
(۵ رای, متوسط: ۵,۰۰ از ۵)
Loading...

مزایای تعمیر پکیج توسط ایران سرویس

قطعات اصلی

برای تعمیرات پکیج تکنسین های ایران سرویس فقط از قطعات اصلی استفاده می‌کنند.

تکنسین های مجرب

پکیج شما توسط تکنسین های حرفه‌ای و متخصص با دقت زیاد تعمیر و سرویس می‌شود.

خدمات سریع

تعمیر پکیج در کمترین و سریع‌ترین زمان در محل شما انجام می‌شود.

ضمانت تعمیرات

قطعات تعمیر و تعویض شده دارای شش ماه ضمانت می‌باشد.

با ثبت سفارش تعمیرات پکیج به خانواده ایران سرویس بپیوندید.

خدمات پس از فروش پکیج (آبگرم‌کن دیواری)

خدمات ارائه شده از طرف تیم ایران سرویس دارای شش ماه گارانتی می‌باشد. اگر پکیج (آب گرم کن دیواری) شما دارای کارت گارانتی معتبر شرکتی است در صورت بروز هرگونه مشکل می‌توانید از مزایا و تعهداتی که نمایندگی رسمی در قبال پکیج خود دارد استفاده کنید. با تماس با دفتر مرکزی از این خدمات بهره‌مند شوید اما اگر شما به هر دلیلی مانند اتمام تاریخ گارانتی یا گم‌شدن برگه گارانتی نمی‌توانید از خدمات پس از فروش بهره‌مند شوید می‌توانید با تعمیرگاه مجاز پکیج در کرج تماس گرفته و با مطرح کردن مشکل خود با همکاران ما مطرح کنید تا راهنمایی لازم جهت تعمیر یا سرویس پکیج خود را به دست آورید.

تعمیر پکیج در کرج

تعمیرگاه های مجاز تعمیر پکیج در کرج کدامند؟

ما خودمان را بهترین و قابل اعتمادترین تعمیرگاه پکیج و مایکرویو در کرج میدانیم. این خود ستایی نیست چون ما با ده ها تکنسین حرفه ای و با تجربه تعمیرات پکیج در کرج و با گارانتی خدمات انجام شده آماده تعمیر پکیج شما با هر برند و مدلی در استان کرج هستیم.

ثبت تعمیرات پکیج در کرج به چه صورت می باشد؟

خدمات تعمیر پکیج در کرج توسط ایران سرویس به این صورت است که بعد از ثبت درخواست شما چه به صورت تلفنی یا آنلاین، ما در کمترین زمان ممکن نزدیکترین تعمیرکار و متخصص را جهت تعمیر پکیج به محل شما اعزام می کنیم و تمام تلاشمان این است که هزینه تعمیر پکیج شما با کمترین مبلغ ممکن انجام شود.

تعمیرات پکیج آیا ضمانت دارد؟

گروه ایران سرویس چون از قطعات اصلی و فابریک استفاده می کند بعد از تعمیر پکیج همان قسمت تعمیر شده و قطعات تعویض شده را به مدت ۶ ماه گارانتی و ضمانت می کند. و در این مدت شما هیچگونه هزینه ای پرداخت نمی کنید حتی هزینه ایاب و ذهاب به عهده ایران سرویس می باشد.

ما خدمات تعمیرات پکیج در کرج را برای تمامی برندهای معتبر و معروف مانند برندهای زیر انجام می دهیم.

نمایندگی نصب تعمیر و خدمات پس از فروش پکیج بوتان در مهرشهر

ایران رادیاتور، بوتان، ایساتیس، لورچ، بوش، آریستون، شارپ، فرولی، ال جی، آرچلیک، سونیه دوال، وستل، آماتیس

تعمیرگاه مرکزی پکیج در کرج

مشکلات رایج پکیج

پکیج نشتی آب دارد

نشت آب از پکیج دلایل مختلفی دارد از جمله شیلنگ‌های آب متصل به دستگاه یا شیرآلات و اتصالات مورد استفاده یا شکستگی دستگاه سختی‌گیر و یا اتصالات داخلی پکیج که باید همگی مورد بررسی قرار گیرد و در صورت نیاز اقدام به تعویض واشرها و محکم کردن آنها نمود. در مواردی نیز مربوط به سوراخ شدن مبدل – منبع انبساط یا خرابی شیر اطمینان می‌باشد.

پکیج انفجاری روشن می‌شود

گاهی انفجاری روشن شده و صدای زیادی هم دارد. این در صورتی رخ می‌دهد که حداکثر فشار گاز شیربرقی گاز دستگاه پکیج و یا فاصله الکترود جرقه زن تا سطح مشعل تنظیم نباشد و یا مشکل از شکستگی الکترود جرقه و کابل مربوط به آن یا خرابی ترانس جرقه و یا برد کنترل پکیج باشد یا مشکل از گرفتگی دودکش و استفاده از تبدیل یا فلنج دود نامناسب باشد. تعمیرکار برای رفع عیب شیربرقی گاز دستگاه پکیج را بررسی کرده – فاصله الکترود جرقه زن تا سطح مشعل برنر را تنظیم می‌کند – نشتی الکتریکی و شکستگی بدنه الکترود جرقه و کابل مربوط به آن و ترانس جرقه را بررسی می‌نماید – مشکل از گرفتگی دودکش و استفاده از تبدیل یا فلنج دود نامناسب را بررسی می‌کند.

دودکش فلزی پکیج زنگ‌زدگی دارد

وجود هرگونه زنگ‌زدگی و پوسیدگی روی دودکش فلزی احتمالا ناشی از عدم خروج کامل دود از دودکش می‌باشد. به این شکل که با سرد شدن سریع بخار آب و عدم خروج کامل دود باعث زنگ‌زدگی و پوسیدگی روی دودکش می‌شود. تعمیرکار دودکش را از نظر قطر و طول و گرفتگی و شیب مناسب مورد بررسی قرار داده و از عدم مسدود بودن مسیر دودکش از خروجی پکیج تا خروجی دودکش کاملا بررسی می‌کند. در صورت نیاز برای دودکش باید از عایق مناسب استفاده شود.

پکیج صدای زیادی دارد

عدم تنظیم شیربرقی گاز دستگاه –هوا گرفتن مدار گرمایش دستگاه – رسوب گرفتن مدار و مبدل‌های حرارتی یا خرابی پمپ آب و یا مشکل سنسورهای حرارتی می‌تواند باعث ایجاد صدای اضافه در مبدل حرارتی پکیج شود‌. برای رفع این‌ها هواگیری مبدل –تنظیم شیربرقی گاز دستگاه – رسوب‌زدایی مدار و مبدل‌های حرارتی – چک کردن TC ها – تست پمپ سیرکوله – نصب فیلتر مناسب در مسیر برگشت آب گرمایش رادیاتورها و در آخر تعویض مبدل حرارتی به علت دفرمگی انجام می‌شود.

فشار آب پکیج کم می‌شود

کم بودن فشار آب پکیج به دلایلی مانند نشتی آب از لوله کشی ساختمان یا رادیاتورها، تنظیم نبودن یا خرابی منبع انبساط، خرابی شیر پرکن یا شیر اطمینان می‌تواند باشد. کم شدن فشار آب پکیج گازی اگر هر سه ماه روی دهد مشکلی ندارد. تعمیرکار برای رفع عیب، اول نشتی آب رادیاتورها و مدار لوله‌کشی و پکیج را بررسی و تست می‌نماید. در صورت وجود نشتی در شیر پرکن یا شیر اطمینان آنها را باید تعویض کرد و فشار باد (۱ تا ۰.۷ بار) و سالم بودن منبع انبساط را نیز چک می‌کند.

روی پکیج دوده یا تغییر رنگ وجود دارد

وجود دوده یا تغییر رنگ روی دستگاه پکیج و یا قطعات داخلی ممکن است ناشی از عدم تهویه مناسب و یا عدم خروج کامل دود از دودکش باشد. و نیز احتمال دارد از عدم تنظیم صحیح شیر برقی گاز باشد. تکنسین برای رفع این مشکلات مسیر محفظه احتراق و کلاهک تعدیل و فن و مسیر دودکش را بررسی کرده و از تامین کامل هوای احتراق اطمینان کسب می‌کند. در صورتی که شعله دستگاه پکیج زیاد است شیر برقی گاز را تنظیم می‌کند.

روزهای تعطیل با شماره‌های زیر تماس بگیرید:

۰۹۱۲۰۳۱۶۸۰۴ 📞

۰۹۰۱۶۲۵۹۸۳۳ 📞

۰۹۳۹۶۶۰۸۸۹۱ 📞

در ایام تعطیلات برای تعمیرات فوری شبانه‌روزی از سفارش آنلاین استفاده کنید.

سفارش آنلاین