لگو دوو در نمایندگی دوو در کرج

کرج، مهرشهر

176 48 325 - 026

فردیس، محمدشهر

600 60 365 - 026

ملارد شهریار اندیشه

755 74 651 - 021

اسلام‌شهر رباط‌کریم پرند

848 93 566 - 021

خدمات پس از فروش
نمایندگی تعمیر و خدمات پس از فروش لباسشویی دوو در کرج گوهردشت جهانشهر عظیمیه مهرشهر فردیس ملارد شهریار اندیشه شهر قدس مشکین دشت اسلامشهر رباط کریم پرند هشتگرد

نمایندگی تعمیر لباسشویی دوو در کرج | گوهردشت فردیس شهریار اندیشه

اینجا نمایندگی تعمیر لباسشویی دوو در کرج و حومه می باشد اگر ماشین لباسشویی دوو شما هر مشکلی دارد میتوانید با نمایندگی ما تماس بگیرد تا در کمترین زمان یکی از بهترین و مجرب تربن تکنسین های تعمیر ماشین لباسشویی دوو را به محل شما اعزام کنیم خدمات ما به صورت ۲۴ ساعته و ۷ روز هفته می باشد. ما میدانیم که خدمات پس از فروش نقش اصلی آسایش مشتریان ما را تامین می کند، پس نگران نباشید و برای ارتباط با دفتر تعمیرات ماشین لباسشویی کرج با شماره تلفن های تعمیرگاه های زیر و نزدیکترین شعبه به شما تماس بگیرید. محدوده خدمات نمایندگی تعمیر لباسشویی دوو در کرج گوهردشت جهانشهر عظیمیه کمالشهر هشتگرد مهرشهر جهانشهر محمدشهر فردیس ملارد مارلیک شهریار اسلامشهر رباط کریم پرند

نمایندگی تعمیر و خدمات پس از فروش یخچال ماشین لباسشویی ظرفشویی کولر گازی اجاق گاز ماکروفر جاروبرقی در کرج مهرشهر عظیمیه فردیس ملارد صفادشت مارلیک شهریار اسلامشهر رباط کریم پرند

 

سفارش تعمیر لوازم خانگی

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو در کرج و حومه

ایران سرویس کرج با خدمات تخصصی تعمیر لباسشویی دوو ۲۴ ساعته خود در سرتاسر شهر کرج و به کار گیری متخصصین ماهر و با تجربه در حوزه تعمیرات دوو در کرج ، به یکی از محبوب ترین مراکز نمایندگی در استان البرز تبدیل شده است.
یکی از اساسی ترین و مهمترین شاخصه های انتخاب یک مرکز خوب تعمیرات لباسشویی دوو در کرج ، توانمند و به‌روز بودن کادر فنی آن می باشد، در این راستا تیم ما هر روزه به دنبال یادگیری روش های نوین تعمیرات و سرویس لباسشویی دوو در کرج بوده و علاوه بر این در زمینه تعمیرات دیگر برندها نیز پیش تاز و صاحب نام می باشد.

خدمات نمایندگی در زمینه تعمیرات انواع ماشین لباسشویی دوو شامل ماشین لباسشویی سطلی ،ماشین لباسشویی اتوماتیک درب از جلو،ماشین لباسشویی درب از بالا،ماشین لباسشویی در کرج گوهردشت جهانشهر مهرشهر فردیس هشتگرد ملارد مارلیک شهریار محمدشهر اسلامشهر رباط کریم پرند استان البرز میباشد.

شعبه‌های نمایندگی لباسشویی دوو در کرج و حومه:

برای خرید، نصب و تعمیرات ماشین لباسشویی دوو در استان البرز با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید:

 • کرج: ۰۲۶۳۲۵۴۸۱۷۶
 • فردیس: ۰۲۶۳۶۵۶۰۶۰۰
 • ملارد: ۰۲۱۶۵۱۷۴۷۵۵
 • اسلامشهر و رباط‌کریم: ۰۲۱۵۶۶۹۳۸۴۸

بعضی از خدمات ما در تعمیرگاه مرکزی لباسشویی دوو

 • نصب و راه اندازی ماشین لباسشویی
 • تعویض بلبرینگ ماشین لباسشویی
 • تعمیر پمپ تخلیه ماشیین لباسشویی
 • تعویض میکرو سوییچ درب ماشین لباسشویی
 • تعمیر برد ماشین لباسشویی
 • تعمیر و تعویض موتور ماشین لباسشویی
 • رفع بوی بد ماشین لباسشویی
 • رفع آبریزی ماشین لباسشویی
 • تعویض لاستیک ماشین لباسشویی

 

چرا تعمیرگاه مرکزی کرج را برای تعمیرات ماشین لباسشویی دوو خود انتخاب کنیم ؟

 1. تمامی تکنسین های ما دارای تخصص،تجربه و سابقه بالا در زمینه تعمیرات لباسشویی دوو در کرج هستند.
 2. قطعات مصرف شده در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو در کرج همگی اورجینال و دارای ضمانت می باشند.
 3. برای آسودگی شما، تاریخ و زمان تعمیرات در نمایندگی تعمیر لباسشویی دوو در کرج توسط شما تعیین می شود.
 4. ما در نمایندگی تعمیر لباسشویی دوو در کرج خدمات تعمیرات و سرویس ماشین لباسشویی را ۶ ماه ضمانت میکنیم.

ماشین لباسشویی دوو خراب شده چه کاری انجام دهیم ؟

اگر برای تعمیرات ماشین لباسشویی دوو Deawoo خود به کمک نیاز دارید متخصصان حرفه ای نمایندگی تعمیر لباسشویی دوو می توانند در سریعترین زمان ممکن به شما کمک کنند تا مشکل لباسشویی دوو در هر نقطه کرج و تهران برطرف شود. فقط کافیست با شماره های بالا تماس بگیرید تا متخصصان ما در سریعترین زمان جهت تعمیر و سرویس لباسشویی دوو به محل شما اعزام و در کوتاه ترین زمان، نسبت به تعمیر لباسشویی دوو اقدام گردد.

به دنبال یافتن یک مرکز تعمیر رسمی برای تعمیرات لباسشویی دوو در کرج و حومه هستید؟ نمایندگی اصلی خدمات پس از فروش دوو با شماره تلفن‌های محدوده کرج ۳۲۵۴۸۱۷۶-۰۲۶، فردیس ۳۶۵۶۰۶۰۰-۰۲۶، ملارد ۶۵۱۷۴۷۵۵-۰۲۱، اسلامشهر و رباط‌کریم ۵۶۶۹۳۸۴۸-۰۲۱ در خدمت شماست.

همچنین میتوانید از طریق فرم آنلاین تعمیرات در تمام طول شبانه روز، درخواست تعمیرات ماشین لباسشویی دوو خود را ثبت نموده و متخصصان ما در کوتاه ترین زمان ممکن جهت بررسی و رفع مشکل دستگاه با شما تماس خواهند گرفت.

اقدامات نمایندگی تعمیر لباسشویی دوو جهت تعمیرات لباسشویی

نمایندگی تعمیرات دوو از تیم تعمیرکار متخصص و تیم مشاوره رایگان تشکیل شده است که همکاری آن ها منجر به ارائه خدمات بهینه به مشتریان خواهد شد. لذا مهمترین فعالیت های مرکز تعمیرات دوو عبارتند از:

 • تیم مشاروه رایگان که طی تماس مشتری با مرکز و اعلام خرابی ماشین لباسشویی دوو خود، ابتدا به مشتری کمک میکنند تا علت ایراد رخ داده را بیابند و در صورتی که خود مشتری بتواند، مشاورین ما به او کمک خواهند نمود تا بدون نیاز به حضور تعمیرکار، خرابی را رفع نماید ولی در صورتی که مشکل به وجود آمده نیاز به حضور تعمیر لباسشویی دوو متخصص داشته باشد، مشاور مورد نظر عیب را به تیم تکنسین های متخصص ارجاع می دهند تا موضوع را پیگیری نمایند.
 • به محض تماس مشتری با نمایندگی تعمیر لباسشویی دوو و در صورت نیاز به تکنسین، مرکز خدمات پس از فروش لباسشویی دوو به موجب جلب رضایت مشتریان گرامی، در کوتاه ترین زمان ممکن، تکنسین متخصص را به منزل مشتری اعزام نموده و تمام تعمیرات کرج و تهران در منزل صورت می گیرد.
 • در صورتی که تعمیرکار ما پس از بررسی دستگاه متوجه گردد که جهت رفع ایراد به وجود آمده، دستگاه شما نیاز به تعویض قطعه دارد، مرکز تعمیرات لوازم خانگی دوو به شما این اطمینان را میدهد که از قطعات اورجینال و اصلی دوو برای این تعمیرات استفاده نموده و در نتیجه تعویض این قطعات، افت کیفیتی برای دستگاه شما به وجود نیاید.
 • نمایندگی تعمیر لباسشویی دوو در کرج فردیس شهریار برای اطمینان و آسودگی خاطر شما، ضمن تاکید بر کیفیت خدمات ارائه شده توسط تکنسین های متخصص مرکز، کلیه خدمات و تعمیراتی که توسط این مرکز ارائه می گردد، به مدت ۶ ماه ضمانت می کند.

 

چرا ما برترین مرکز خدمات پس از فروش دوو در کرج هستیم ؟

 • پشتیبانی ۲۴ ساعته
 • سرعت در خدمات (فقط ۶۰ دقیقه بعد از تماس شما)
 • کادری دوره دیده و تحصیل کرده
 • استفاده از قطعات اصلی و اورجینال
 • انجام تعمیرات در محل بدون نیاز به جابجایی دستگاه
 • تجربه بالای ۲۵ سال در زمینه تعمیرات لوازم خانگی
 • نظرسنجی از مشتریان پس از اتمام کار و بررسی کیفیت خدمات ارائه شده
 • ضمانت بازگشت وجه دریافتی به مشتری در صورت عدم رضایت از خدمات ارائه شده
 • ۶ ماه ضمانت بابت قطعات و تعمیرات انجام شده
 • حفظ حریم شخصی مشتریان
 • رعایت پروتکل های بهداشتی مقابله با کرونا

 

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی دوو در محل

در صورتی که ماشین لباسشویی دوو DEAWOO شما دچار هر نوع خرابی باشد تعمیرکاران ما دستگاه شما را در منزل شما و به بهترین شکل تعمیر خواهند کرد. در خیلی از مراکز جهت تعمیرات لباسشویی دوو، دستگاه را جهت تعمیر به تعمیرگاه حمل میکنند که در حین حمل و نقل آسیب های جدی به دستگاه وارد می گردد ؛ اما در مرکز تعمیرات لباسشویی دوو کرج فردیس شهریار تمام تعمیرات در منزل مشتری انجام میگردد.

خدمات پس از فروش لباسشویی دوو

چگونه از خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی استفاده کنیم؟

با در دست داشتن کارت گارانتی، اگر به تازگی ماشین لباسشویی شما نصب شده و تاریخ ضمانت آن پایان نیافته میتوانید با تماس با شماره تلفن های نمایندگی لباسشویی دوو در کرج روی ضمانت نامه از خدمات پس از فروش لباسشویی دوو در کرج استفاده کنید،ولی اگر به هردلیل مانند مخدوش شدن ضمانت نامه و یا پایان تاریخ گارانتی نمیتوانید از خدمات پس از فروش استفاده کنید میتوانید با تماس با یکی از تعمیرگاه های کرج از خدمات تعمیرات لباسشویی بهره مند شوید.

نکاتی در مورد ماشین لباسشویی دوو :

* همیشه به علامت های روی دستگاه توجه کنید. به خصوص در مورد انتخاب برنامه خشک کن دقت کنید حرارت بالا در برنامه خشک کن باعث چروک شدن البسه می شود، به خصوص اگر الیاف مصنوعی داشته باشد. قبل از شروع برنامه خشک کن باید حتماً اول با دور تند ماشین آبگیری داشته باشد

۱. با توجه به نوع محصول و دمای مورد نیاز برای شستشو، برنامه را انتخاب کنید.
۲. لباس های سفید و رنگی را از هم جدا کنید.
۳. تا حد امکان لباس هائی را که از جنس مشابه دارند با هم بشوئید.
۴. شستن پرده احتیاج به دقت بیشتری دارد. از کاربرد برنامه های سنگین و پودر زیاد اجتناب کنید.
۵. جنس توری پرده باعث می شود کف زیادی تولید شود که با آبکشی از پرده خارج نشده و پرده زودتر می پوسد. نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی دوو در کرج گوهردشت جهانشهر هشتگرد مهرشهر فردیس ملارد مارلیک شهریار محمدشهر اسلامشهر رباط کریم پرند

۶. لباس های پشمی را در ماشین بیاندازید، اگر برنامه ماشین را روی لباسهای پشمی تنظیم کرده باشید، مطمئن باشید که شستشوی ماشین به آنها صدمه ای نخواهد زد.
۷. لباس های نو، به خصوص اگر رنگی باشند می تواند به سایر لباس های رنگ پس دهد، بهتر است اولین بار آن ها را جداگانه بشوئید.
۸. استفاده از مواد سفیدکننده یا ضدعفونی کننده و از این دست، فقط برای محصولی قابل مصرف است که مقاومت کافی نسبت به این نوع مواد شیمیائی داشته باشند.

نمایندگی دوو در کرج فردیس ملارد

نمایندگی تعمیرات و خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی دوو در کرج گوهردشت جهانشهر هشتگرد مهرشهر فردیس ملارد مارلیک شهریار محمدشهر اسلامشهر رباط کریم پرند

ظرفیت دیگ لباسشویی:

میزان لباس در داخل لباسشوئی باید به اندازه ای باشد که دست شما به راحتی داخل دستگاه برود.
البسه کوچک مانند جوراب و غیره را بهتر است داخل کیسه توری گذاشته و سپس اقدام به شستشو نمائید.
ماشین لباسشوئی را بیشتر از ظرفیت آن پر نکنید.

مواد پاک کننده:
نوع و مقدار ماده پاک کننده مورد نیاز بستگی به نوع محصول، میزان پر کردن ماشین لباسشوئی، درجه کثیفی لباس و سختی آب دارد. مصرف مقدار بیش از نیاز مواد پاک کننده در روند شستشو بی اثر است ولی می تواند به آلودگی بیشتر محیط زیست منجر شود. کم مصرف کردن مواد پاک کننده باعث عوض شدن رنگ لباس ها به خصوص طوسی شدن لباس های سفید و رسوب کلسیم در دیگ لباسشوئی در اثر حرارت شود. جهت کارآئی بیشتر توصیه می شود کشوی جاپودری متناوباً تمیز گردد در صورت استفاده از مواد پاک کننده مایع حتماً به دستورالعمل کارخانه سازنده توجه کنید. ممکن است استفاده از این قبیل مواد باعث تیره رنگ شدن آب تخلیه شده شود ولی در کاربرد شستشو اثر نامطلوبی نخواهد داشت.

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی دوو در کرج گوهردشت عظیمیه هشتگرد شاهین ویلا مهر شهر فردیس ملارد مارلیک شهریار مشکین دشت محمد شهر اسلامشهر و رباط کریم

نظر شما چیست؟‌
۱ ستاره۲ ستاره۳ ستاره۴ ستاره۵ ستاره
(20 رای, متوسط: 4,95 از 5)
Loading...

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

روزهای تعطیل با شماره‌های زیر تماس بگیرید:

۰۹۱۲۰۳۱۶۸۰۴ 📞

۰۹۰۱۶۲۵۹۸۳۳ 📞

۰۹۳۹۶۶۰۸۸۹۱ 📞

در ایام تعطیلات برای تعمیرات فوری شبانه‌روزی از سفارش آنلاین استفاده کنید.

سفارش آنلاین