کرج، مهرشهر

176 48 325 - 026

فردیس، محمدشهر

600 60 365 - 026

ملارد شهریار اندیشه

755 74 651 - 021

اسلام‌شهر رباط‌کریم پرند

848 93 566 - 021

خدمات پس از فروش
نمایندگی تعمیر یخچال دیامانته در کرج

نمایندگی تعمیر یخچال دیامانته در کرج | عظیمیه گوهردشت فردیس

اینجا نمایندگی مرکزی تعمیر یخچال دیامانته در کرج و حومه می باشد. اگر یخچال فریزر و یا ساید بای ساید دیامانته شما هر مشکلی دارد میتوانید با نمایندگی ما تماس بگیرد تا در کمترین زمان یکی از بهترین و مجرب تربن تکنسین های تعمیر یخچال دیامانته را به محل شما اعزام کنیم خدمات ما به صورت ۲۴ ساعته و ۷ روز هفته می باشد. ما میدانیم که خدمات پس از فروش دیامانته در کرج هشتگرد فردیس شهریار نقش اصلی آسایش مشتریان ما را تامین می کند، پس نگران نباشید و برای ارتباط با دفتر تعمیرات یخچال کرج با شماره تلفن های زیر و نزدیکترین شعبه ما تماس بگیرید. محدوده تعمیرگاه های نمایندگی یخچال دیامانته در گوهردشت گلشهر حصارک عظیمیه مهرشهر هشتگرد فردیس ملارد مارلیک محمدشهر ماهدشت اندیشه شهریار صبا شهر نسیم شهر اسلامشهر و رباط کریم

نمایندگی تعمیر و خدمات پس از فروش یخچال ماشین لباسشویی ظرفشویی کولر گازی اجاق گاز ماکروفر جاروبرقی در کرج مهرشهر عظیمیه فردیس ملارد صفادشت مارلیک شهریار اسلامشهر رباط کریم پرند

سفارش تعمیر لوازم خانگی

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر  و ساید بای ساید دیامانته در کرج

DIAMANTE

آیا یخچال شما نیاز به تعمیر دارد؟ آیا به دنبال یک نمایندگی دیامانته برای تعمیرات دقیق و قابل اعتماد هستید؟ خوشبختانه، نمایندگی تعمیر یخچال دیامانته در کرج و حومه به شما کمک می‌کند. در اینجا، ما با ارائه خدمات تعمیراتی تخصصی در زمینه یخچال و ساید دیامانته، به نیازهای شما پاسخ می‌دهیم.

شعبه‌های نمایندگی تعمیرات یخچال دیامانته در کرج و حومه:

 • کرج: ۰۲۶۳۲۵۴۸۱۷۶
 • فردیس: ۰۲۶۳۶۵۶۰۶۰۰
 • ملارد: ۰۲۱۶۵۱۷۴۷۵۵
 • اسلامشهر و رباط‌کریم: ۰۲۱۵۶۶۹۳۸۴۸

تخصص و کیفیت: تیم تخصصی و مجرب ما به دنبال ارائه خدمات با کیفیت و رضایت مشتریان است. با استفاده از تجهیزات پیشرفته و دانش فنی بالا، ما به شما تضمین می‌کنیم که یخچال دیامانته شما به بهترین شکل ممکن تعمیر خواهند شد.

تعمیر یخچال دیامانته در کرج

پیش از آن که به شرح تمامی خدمات نمایندگی های پس از فروش دیامانته در کرج بپردازیم. ابتدا به مهم ترین موضوع در زمان تعمیر یخچال دیامانته در کرج اشاره می کنیم. حتما برای شما نیز پیش آمده است که قصد تعمیر وسیله ای را داشته اید و تعمیرکار پس از عیب یابی به شما گفته که نیاز است قطعه ای از دستگاه را جدا کرده و تعویض نماید. اولین چیزی که به ذهن شما می رسد این است که آیا این تشخیص درست است و قطعه اصلی شما واقعا دیگر کار نمی کند و در مرحله دوم با خود فکر می کنید که آیا فرد مورد نظر از قطعات اصلی برای تعمیر یخچال دیامانته شما استفاده میکند؟

اگر این شرایط در مورد یخچال دیامانته پیش بیاید راه حل تنها مراجعه به تعمیرگاه نمایندگی اصلی یخچال دیامانته در کرج می باشد ، چرا که در این مکان کارشناسان که با تجربه و دارای مهارت کافی هستند به محل اعزام می شوند و عیب وسیله را به درستی تشخیص داده و در مرحله ی تعویض قطعه، فقط از قطعات اورجینال استفاده می کنند. استفاده از قطعه اورجینال سبب می شود تا یخچال دیامانته درست مانند قبل کار کند و به قسمت های دیگر یخچال آسیبی نرسد. در حالی که در صورت مراجعه به مراکز غیر معتبر و استفاده از قطعات تقلبی امکان هزینه های مجدد برای تعمیر یخچال دیامانته دوباره وجود دارد و برخی از مواقع یخچال دیامانته به جهت آسیب های وارده کاملا از کار می افتد.

خدمات پس از فروش دیامانته در کرج

به نمایندگی یخچال دیامانته کرج خوش آمدید

خدمات پس از فروش دیامانته در زمینه تعمیرات انواع یخچال فریزر دیامانته در کرج شامل یخچال فریزر دوقلو دیامانته،یخچال تک دیامانته، فریزر تک دیامانته، یخچال ساید بای ساید دیامانته در استان البرز میباشد

بعضی از خدمات ما در تعمیرگاه مرکزی یخچال دیامانته در کرج

 • نصب و راه اندازی یخچال فریزر
 • تعویض فیلتر تصفیه آب ساید دیامانته
 • تعویض موتور یخچال فریزر دیامانته
 • تعمیر برد الکترونیکی یخچال و ساید
 • رفع بوی بد یخچال فریزر
 • رفع آبریزی یخچال و ساید دیامانته
 • تعویض لاستیک دور درب یخچال و غیره…

 

نمایندگی تعمیر یخچال دیامانته در کرج

نمایندگی تعمیر یخچال دیامانته در کرج گوهردشت جهانشهر عظیمیه مهرشهر هشتگرد فردیس ملارد شهریار اندیشه شهر قدس مشکین دشت اسلامشهر رباط کریم پرند

چرا تعمیرگاه خدمات پس از فروش دیامانته کرج را برای تعمیرات یخچال دیامانته خود انتخاب کنیم ؟

 1. تمامی تکنسین های ما دارای تخصص،تجربه و سابقه بالا در زمینه تعمیرات یخچال هستند
 2. قطعات مصرف شده در تعمیرات یخچال فریزر همگی اورجینال و دارای ضمانت می باشند
 3. برای آسودگی شما، تاریخ و زمان تعمیرات یخچال توسط شما تعیین می شود
 4. ما خدمات تعمیر و سرویس یخچال فریزر را شش ماه ضمانت میکنیم

یخچال دیامانته خراب شده چه کاری انجام دهیم ؟

اگر برای تعمیرات یخچال فریزر دیامانته DIAMANTE خود به کمک نیاز دارید متخصصان حرفه ای نمایندگی تعمیر یخچال دیامانته می توانند در سریعترین زمان ممکن به شما کمک کنند تا مشکل یخچال دیامانته در هر نقطه کرج و تهران برطرف شود. فقط کافیست با شماره های بالا تماس بگیرید تا متخصصان ما در سریعترین زمان جهت تعمیر و سرویس یخچال دیامانته به محل شما اعزام و در کوتاه ترین زمان، نسبت به تعمیر یخچال دیامانته اقدام گردد.

 همچنین میتوانید از طریق فرم آنلاین تعمیرات در تمام طول شبانه روز، درخواست تعمیرات یخچال فریزر دیامانته خود را ثبت نموده و متخصصان ما در کوتاه ترین زمان ممکن جهت بررسی و رفع مشکل دستگاه با شما تماس خواهند گرفت.

اقدامات نمایندگی تعمیر یخچال دیامانته جهت تعمیر یخچال و فریزر

نمایندگی تعمیرات دیامانته از تیم تعمیرکار متخصص و تیم مشاوره رایگان تشکیل شده است که همکاری آن ها منجر به ارائه خدمات بهینه به مشتریان خواهد شد. لذا مهمترین فعالیت های مرکز تعمیرات دیامانته عبارتند از:

 • تیم مشاروه رایگان که طی تماس مشتری با مرکز و اعلام خرابی یخچال فریزر دیامانته خود، ابتدا به مشتری کمک میکنند تا علت ایراد رخ داده را بیابند و در صورتی که خود مشتری بتواند، مشاورین ما به او کمک خواهند نمود تا بدون نیاز به حضور تعمیرکار، خرابی را رفع نماید ولی در صورتی که مشکل به وجود آمده نیاز به حضور تکنسین متخصص داشته باشد، مشاور مورد نظر عیب را به تیم تکنسین های متخصص ارجاع می دهند تا موضوع را پیگیری نمایند.
 • به محض تماس مشتری با نمایندگی تعمیر یخچال دیامانته و در صورت نیاز به تکنسین، مرکز خدمات پس از فروش یخچال دیامانته به موجب جلب رضایت مشتریان گرامی، در کوتاه ترین زمان ممکن، تکنسین متخصص را به منزل مشتری اعزام نموده و تمام تعمیرات کرج و تهران در منزل صورت می گیرد.
 • در صورتی که تعمیرکار ما پس از بررسی دستگاه متوجه گردد. که جهت رفع ایراد به وجود آمده، دستگاه شما نیاز به تعویض قطعه دارد، مرکز تعمیرات لوازم خانگی دیامانته به شما این اطمینان را میدهد. که از قطعات اورجینال و اصلی دیامانته برای این تعمیرات استفاده نموده و در نتیجه تعویض این قطعات، افت کیفیتی برای دستگاه شما به وجود نیاید.
 • نمایندگی تعمیر یخچال دیامانته در کرج فردیس شهریار برای اطمینان و آسودگی خاطر شما، ضمن تاکید بر کیفیت خدمات ارائه شده توسط تکنسین های متخصص مرکز، کلیه خدمات و تعمیراتی که توسط این مرکز ارائه می گردد، به مدت ۶ ماه ضمانت می کند.

تلفن نمایندگی تعمیر یخچال دیامانته در کرج چند است؟

به دنبال یافتن یک مرکز تعمیر رسمی برای تعمیرات یخچال دیامانته در کرج و حومه هستید؟ نمایندگی اصلی خدمات پس از فروش دیامانته با شماره تلفن‌های محدوده کرج ۳۲۵۴۸۱۷۶-۰۲۶، فردیس ۳۶۵۶۰۶۰۰-۰۲۶، ملارد ۶۵۱۷۴۷۵۵-۰۲۱، اسلامشهر و رباط‌کریم ۵۶۶۹۳۸۴۸-۰۲۱ در خدمت شماست.

 

چرا ما برترین مرکز خدمات پس از فروش دیامانته هستیم ؟

 • پشتیبانی ۲۴ ساعته
 • سرعت در خدمات (فقط ۶۰ دقیقه بعد از تماس شما)
 • کادری دوره دیده و تحصیل کرده
 • استفاده از قطعات اصلی و اورجینال
 • انجام تعمیرات در محل بدون نیاز به جابجایی دستگاه
 • تجربه بالای ۲۵ سال در زمینه تعمیرات لوازم خانگی
 • نظرسنجی از مشتریان پس از اتمام کار و بررسی کیفیت خدمات ارائه شده
 • ضمانت بازگشت وجه دریافتی به مشتری در صورت عدم رضایت از خدمات ارائه شده
 • ۶ ماه ضمانت بابت قطعات و تعمیرات انجام شده
 • حفظ حریم شخصی مشتریان
 • رعایت پروتکل های بهداشتی مقابله با کرونا

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر دیامانته در محل

در صورتی که یخچال فریزر دیامانته DIAMANTE شما دچار هر نوع خرابی باشد. تعمیرکاران ما دستگاه شما را در منزل شما و به بهترین شکل تعمیر خواهند کرد. در خیلی از مراکز تعمیرات جهت تعمیراتی همچون شارژ گاز و یا تعویض کمپرسور یخچال فریزر دیامانته را جهت تعمیر به تعمیرگاه حمل میکنند که در حین حمل و نقل آسیب های جدی به دستگاه وارد می گردد ؛ اما در مرکز تعمیرات یخچال دیامانته کرج فردیس شهریار تمام تعمیرات از قبیل شارژ گاز یخچال دیامانته، تعویض موتور یخچال فریزر دیامانته، تعویض فن یخچال دیامانته، تعویض المنت یخچال دیامانته، تعویض سنسور یخچال دیامانته، تعویض برد یخچال دیامانته و سایر تعمیرات مرتبط با یخچال فریزر دیامانته در منزل مشتری انجام میگردد.

 

نمایندگی خدمات پس از فروش یخچال دیامانته در کرج

نکات ویژه:

چگونه بوی بد یخچال را از بین ببرید

راه حل:

گاهی غذاهای چند روز مانده مانند ماهی باقیمانده، گوشت یا سالادی که در گوشه ای از یخچال هفته ها به جا مانده. ممکن است بوی نامطبوعی ایجاد کند. اما بعضی مواقع حتی با از بین بردن علت بوی نامطبوع، بو همچنان در داخل یخچال باقی می ماند. با انجام راهکارهایی می توانید از شر این بو خلاص شوید.

نمایندگی خدمات پس از فروش یخچال دیامانته در کرج

نمایندگی تعمیر یخچال ساید بای ساید دیامانته در کرج گوهردشت جهانشهر عظیمیه مهرشهر فردیس هشتگرد ملارد شهریار اندیشه شهر قدس مشکین دشت اسلامشهر رباط کریم پرند

تمیز کردن یخچال

گام اول، تمیز کردن کامل یخچال است. آن را خاموش کنید و تمام قفسه ها و کشوها را خارج کرده و غذاها را در محفظه ای خنک نگهداری کنید تا کار تمیز کردن به پایان برسد. قفسه هایی را که خارج کرده‌اید، داخل سینکی که از قبل با آب و صابون پر کرده اید. شناور کنید و در انتها تمام سطوح داخلی یخچال را کاملا خشک کنید.

نمایندگی خدمات پس از فروش یخچال دیامانته در کرج

بوزدایی با جوش‌ شیرین یخچال

مقداری جوش‌ شیرین را داخل ظرفی درباز بریزید و به مدت ۲۴ ساعت داخل یخچال قرار دهید تا بوی نامطبوع را به خود جذب کند. در پایان کار هم جوش‌ شیرین را دور بریزید.

 

بوزدایی با دانه های تازه قهوه

برای تقویت اثر بخشی جوش شیرین، دانه های تازه قهوه را روی بشقابی پخش کنید. آن را به مدت ۲۴ ساعت داخل یخچال قرار دهید.

بوی تازه ای در یخچال پخش کنید

چند گلوله پنبه‌ای را به عصاره وانیل آغشته کنید و آنها را به مدت چند‌ ساعت داخل یخچال بگذارید. تا بوی تازه‌ای در آن پخش شود. همچنین می‌توانید. به جای وانیل، پرتقالی را برش بزنید و آن را داخل ظرفی درباز داخل یخچال قرار دهید.

نمایندگی خدمات پس از فروش دیامانته در کرج

نمایندگی تعمیر و خدمات پس از فروش یخچال دیامانته در کرج گوهردشت جهانشهر عظیمیه هشتگرد مهرشهر فردیس ملارد شهریار اندیشه شهر قدس مشکین دشت اسلامشهر رباط کریم پرند

نظر شما چیست؟‌
۱ ستاره۲ ستاره۳ ستاره۴ ستاره۵ ستاره
(1 رای, متوسط: 5,00 از 5)
Loading...

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

روزهای تعطیل با شماره‌های زیر تماس بگیرید:

۰۹۱۲۰۳۱۶۸۰۴ 📞

۰۹۰۱۶۲۵۹۸۳۳ 📞

۰۹۳۹۶۶۰۸۸۹۱ 📞

در ایام تعطیلات برای تعمیرات فوری شبانه‌روزی از سفارش آنلاین استفاده کنید.

سفارش آنلاین